Docházka

Jednoduché přihlášení

Každý se zvládne přihlásit, ať už z počítače, telefonu nebo tabletu. Máte tak přístup kdekoli a kdykoli. 

Docházka

Máte neustálý přehled, co Váš zaměstnavatel vede v evidenci pracovní doby. Kolik máte odpracováných hodin, vyplacených záloh nebo na kolik peněz ve výplatě se můžete těšit. Vaší docházku uvidíte i několik let zpětně.

Dovolená

Neustálý přehled, kolik dovolené Vám zbývá. Můžete si o dovolenou žádat s dostatečným předstihem a to vše v aplikaci. Nestane se tak, že se Vaše dovolená někde ztratí.

Požadavky a úkoly

Veškeré Vaše požadavky ať už materiálové, služby nebo cokoliv jiného spojeného s průběhem projektu nebo Vaší osobou zadáváte přes aplikaci. Nikdo Vám tak nemůže tvrdit, že jste o to nežádal (zapomenout může každý). Díky plnění úkolů v aplikaci vidí všichni nadřízení kolik toho kdo dělá. Konečně tak nebude nikdo vydávat Vaši práci za svou.

Majetek

Uvidíte svou kartu majetku neustále online. Nestane se tak, že Váš nadřízený napíše na Vaši kartu majetku něco, co jste ani neviděl. Vše si přebíráte v aplikaci sámi nebo pokud Vám nadřízený něco přidá na Vaši kartu, musíte to stvrdit digitálním podpisem v aplikaci.

Přehled majetku

V aplikaci můžete vidět kompletní majetek firmy. Pokud tedy něco potřebujete, sám si vyhledáte kde se majetek nachází, případně kdo ho má v evidenci a máte rovnou možnost mu zavolat.

BOZP

Aplikace Vás sama upozorní, kdy máte nárok na ochranné pomůcky. Například nové montérky, boty, zimní bundu, mycí prostředky, helmy atd. Jejich převzetí rovněž stvrzujete podpisem.

Novinky

Byly na firmě nějaké novinky a k Vám se nedostaly? To už se teď nestane. Všechny novinky ve firmě můžou Vaši nadřízení přes aplikaci nasdílet všem zaměstnancům a Vy tak budete vědět o všech změnách.

Dokumenty

Aplikace Vám archivuje veškeré Vaše dokumenty. Výplatní pásky, pracovní smlouvy, objednávky, BOZP, atd... Navíc už němusíte nikam běhat a podepisovat, ale vše podepíšete v klidu přes aplikaci.