Pro investory

Nástěnka

Souhrn všech nejdůležitějších dat v aplikaci. Jednoduché a přehledné zobrazení.

Fotografie a videa

Kdokoli ze zaměstnanců firmy, která Váš projekt realizuje, může nahrávat přes aplikaci fotky. Máte tak přehled, co se skutečně děje na vašich projektech.

Dokumenty

Veškeré předávání dokumentů může probíhat elektronicky a to včetně elektronického podpisu přes aplikaci. Můžete tak podepsiovat objednávky, schvalovat vícepráce, méněpráce, atd...

Požadavky a úkoly

Můžete odpovídat na požadavky realizačních firem, přehledně a snadno. Vše je archivováno a vše je tak přehledné. Kdo a jak dlouho daný požadavek vyřizoval. Jednotlivé požadavky a úkoly tak můžete i sám vytvářet. Přiložit lze dokumenty, fotky a časový požadavek nejpozdějšího vyřízení. Daný požadavek si najde tak snadněji a rychleji svou cestu k pověřené osobě.

Správci

Můžete si vytvořit správce Vašich projektů. Toho bude aplikace automaticky upozorňovat na potřebné a následné revize (komínu, kotle, stroje), údržbu, výměnu, atd...

Online stavební deník

Mějte přehled co se děje na Vaší stavbě. Co zapisuje realizační firma do stavebního deníku a jaké problémy se aktuálně řeší. Máte také možnost zápisy pravidelně doplňovat.

Sdílení

Sdílejte záznamy z online deníků stavebnímu dozoru, známému nebo státní správě.